Комплект витратних матеріалів для термосублімаційних принтерів DNP DS-RX1 та DNP DS-RX1(HS). Під формат друку 10х15см. В упаковці 2 барвні стрічки та 2 рулони паперу. Кількість відбитків 10х15см – 1400 шт. Запаковано в коробку розміром 24х32х17см.
Комплектація:
- Барвна стрічка (2 рулони)
- Папір (2 рулони)
- Папір і стрічка мають ширину 6 дюймів (15 см)
- Ділянки фарби на стрічці мають довжину 4 дюйми (10 см)
Товщина паперу: 188 мікрометрів (+/- 15)
Щільність: 193 г/кв.м (+/- 10%)
| Країна-виробник | Малайзія |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Вид | Фотопапір |
| Поверхня паперу | Глянцева |
| Рулонів у коробці | 2 шт |
| Щільність паперу, г/м2 | 193 |
| Особливості | Cублімаційний |
| Формат паперу | 10х15 см |
| Кількість аркушів | 1400 |
| Відбитків у рулоні | 700 |
| Сумісність | DNP |
| Підходить до | DNP DS-RX1 та DNP DS-RX1(HS) |
| Розміри коробки | 24х32х17 см |
| Вага | 6.6 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DNP |
| Страна производитель | Малайзия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 102 115 |
| Мoдель | DSRX1HS_A5 (15х20)Roll Media (2 Sets) |
| Назначение | Для принтера/копира |
| Тип | Фотобумага |
Информация для заказа
- Цена: 9 974 ₴



