



Накопичувач SSD Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
- В наличии
- Код: AP512GAS350-1
4 211,36 ₴
Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 320 |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | Чорний |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Время наработки на отказ | 1 500 000 годин година |
- Цена: 4 211,36 ₴



