Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DJI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 146 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1950 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth 5.1; Wi-Fi 6.0; Type-C |
| Дисплей | 1.46", 2.5" |
| Комплект поставки | Екшн-камера; 3 акумулятора; монопод 1.5м; захисна рамка; швидкознімне кріплення; клейка основа; гвинт; кабель заряджання; захисна кришка; чохол |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Угол обзора | 155° |
| Максимальное разрешение видео | 3840×2880, 100/120 к/сек |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Action 5 Pro |
| Особенности | 2 екрани; водонепроникність; морозостійкість; стабілізація |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 70.5 × 44.2 × 32.8 мм |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 23 765,57 ₴








