Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DJI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1300 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth 5.2; Wi-Fi |
| Дисплей | 2" |
| Комплект поставки | Екшн-камера; кабель для заряджання; рукоятка з різьбою 1/4”; ремінець; чохол |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Угол обзора | 108° |
| Максимальное разрешение видео | 3840 × 2160, 60/120 кадр./с |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Pocket 3 |
| Особенности | Поворотний сенсорний дисплей; слідкуючий автофокус ActiveTrack 6.0 |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 139.7 × 42.2 × 33.5 мм |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 21 535,92 ₴








