Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DJI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1545 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth; Wi-Fi |
| Дисплей | 1" |
| Комплект поставки | Екшн-камера; кабель для заряджання; ремінець; чохол |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Угол обзора | 180° |
| Максимальное разрешение видео | 3840 × 2160, 30 кадр./с |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Pocket 4 |
| Особенности | 3-осьова механічна стабілізація; 107ГБ вбудованої пам'яті |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 144.2 × 44.4 × 33.5 мм |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 34 034,89 ₴









