Надійне джерело живлення і довговічність для щоденного використання в різних пристроях, таких як медичне обладнання, кухонні ваги,годинники, комп'ютери, калькулятори, камери, пульсометри, сигналізації, пульти дистанційного керування. Надійна робота і довговічність. Тривалий час роботи та стабільність високої напруги. Можна також використовувати при мінусових температурах. Полярність (+/-) чітко позначена і захищає користувача від неправильного встановлення або короткого замикання.
Лужні (алкалінові) батарейки вирізняються істотно більшою електричною ємністю, що перевищує ємність сольових батарейок у 3 — 5 разів. Напруга лужних батарейок у зарядженому стані становить 1,5 вольта і в процесі розряду знижується значно меншою мірою, ніж у сольових. Термін зберігання лужних батарейок значно довший
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camelion |
| Страна производитель | Китай |
| Типоразмер | AA |
| Тип | Батарейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2800 mAh |
| Вес | 23.5 г |
| Страна регистрации бренда | США |
| Количество в упаковке | 4 шт шт. |
| Напряжение | 1.5 V |
| Розміри | 14.1 × 50.5 мм |
| Химический состав | Лужний |
- Цена: 70,17 ₴




