Батарейка HOCO JA7 Button battery CR2025(5PCS)
- В наличии
- Код: 6942007674553
24,43 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Батарейки HOCO JA7 CR2025 — компактне та надійне джерело енергії для ваших важливих дрібних пристроїв.
Завдяки стабільній напрузі 3 V та ємності 150 mAh вони забезпечують тривалу і безперебійну роботу гаджетів, допомагаючи вам не хвилюватися про розряджені батарейки у ключах авто, селфі-палицях, пультах дистанційного керування, контролерах температури і вологості, електронних вагах та інших пристроях.
Комплект із п’яти батарейок постачається у зручній упаковці, а відсутність ртуті робить їх безпечними для користувачів та навколишнього середовища. Легкі та компактні, вони завжди залишаються під рукою, коли потрібна стабільна енергія для малопотужних електронних пристроїв.
HOCO JA7 CR2025 — надійна енергія для ваших важливих гаджетів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Типоразмер | CR2025 |
| Тип | Батарейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 mAh |
| Вес | 2.5 г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество в упаковке | 5 шт шт. |
| Мoдель | JA7 |
| Напряжение | 3 V |
| Розміри | 20 × 2.5 мм |
| Химический состав | Діоксид марганцю літію |
- Цена: 24,43 ₴











