Тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17)
- В наявності
- Код: 2120
230,52 ₴
Високоякісний тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17) з функцією повороту на 360° для вертикального або горизонтального знімання. Він дає змогу вибрати зручне положення для потрібного вам ракурсу.
Поворотний холдер має кріплення холодний черевик для встановлення додаткового обладнання, наприклад, відеосвітла або мікрофону. Внизу має універсальне різьбове кріплення 1/4" для встановлення на штатив, монопод тощо.
Діапазон регулювання фіксувальних сторін тримача від 55 до 100 мм гарантує сумісність з усіма сучасними смартфонами. А м'які вставки з силікону запобігають пошкодженню вашого пристрою під час його фіксації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна висота — 107 мм |
| Сумісність | З планшетами 55 – 100 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
- Ціна: 230,52 ₴












