Розумна світлодіодна лампа Xiaomi виконана в класичному лаконічному дизайні з логотипом бренду, виготовлена з екологічно безпечних матеріалів і має ергономічну форму, зручну в експлуатації. Корпус зроблений з матового білого пластику, а ніжка — з алюмінію, що добре проводить тепло.
Світлодіодна лампа Xiaomi Smart LED Bulb завдяки своєму мінімалістичному дизайну впишеться в будь-який інтер'єр і буде добре поєднуватися з різними люстрами та іншими освітлювальними приладами всіх типів.
Розумна лампа дозволяє регулювати інтенсивність освітлення та його колір, допомагаючи створювати потрібну атмосферу для відпочинку, роботи та повсякденних потреб.
ОСОБЛИВОСТІ
Потужність лампочки становить 8.5 Вт, що дозволяє заощаджувати електроенергію. Лампа використовується з цоколем E27, максимальна температура кольору — 6500K. Лампа відрізняється тривалим терміном служби (до 15 000 годин).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Колір | white |
| Комплект постачання | Розумна лампа; інструкція |
| Мoдель | Smart LED |
| Потужність | 8.5 W |
| Особливості | Керування через додаток на смартфоні, голосове керування Google Assistant |
| Патрон | E27 (стандартний) |
| Розміри | 60 × 114 мм |
| Світловий потік | 806 lm |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Строк служби | 15 000 годин |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 565,89 ₴






