Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z49A Level single port QC3.0 18W (Micro) Metal Gray
- Немає в наявності
- Код: 6931474795717
73,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z49A Black — це унікальний аксесуар, створений з використанням якісних матеріалів та високотехнологічних електронних компонентів. В комплект входить кабель Micro-USB.
Модель має компактні розміри та привертає увагу незвичайним дизайном, що дозволяє їй лаконічно вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля. Продумана форма та надійні контакти пристрою забезпечують щільну фіксацію в гнізді прикурювача та стабільну подачу живлення навіть при сильній трясці. Основна частина його корпусу має приємну на дотик поверхню, виконана з плавними вигинами, виготовлена із міцного полікарбонату, а панель його круглого торця — з ABS-пластику.
USB-порт допоможе швидко зарядити гаджети, що підтримують технологію QC з максимальною потужністю 18 W. Загальна сила струму на виході роз'ємів — 3 А при напрузі 5 V.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Z49A Level |
| Колір | Metal Gray |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
- Ціна: 73,14 ₴








