Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 146 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1950 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.1; Wi-Fi 6.0; Type-C |
| Дисплей | 1.46", 2.5" |
| Комплект постачання | Екшн-камера; акумулятор; захисна рамка; швидкознімне кріплення; клейка основа; гвинт; кабель заряджання; захисна кришка; чохол |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 155° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840×2880, 100/120 к/сек |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Action 5 Pro |
| Особливості | 2 екрани; водонепроникність; морозостійкість; стабілізація |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 70.5 × 44.2 × 32.8 мм |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 308,44 ₴








