Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1300 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.2; Wi-Fi |
| Дисплей | 2" |
| Комплект постачання | Екшн-камера; кабель для заряджання; рукоятка з різьбою 1/4”; ремінець; чохол |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 108° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 60/120 кадр./с |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Pocket 3 |
| Особливості | Поворотний сенсорний дисплей; слідкуючий автофокус ActiveTrack 6.0 |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 139.7 × 42.2 × 33.5 мм |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 535,92 ₴








