Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1545 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; Wi-Fi |
| Дисплей | 1" |
| Комплект постачання | Екшн-камера; кабель для заряджання; ремінець; чохол |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 180° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 30 кадр./с |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Osmo Pocket 4 |
| Особливості | 3-осьова механічна стабілізація; 107ГБ вбудованої пам'яті |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 144.2 × 44.4 × 33.5 мм |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 034,89 ₴









